خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1850693 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

انقلابیون بحرینی جنایت آل سعود در القطیف را محکوم کردند- اخبار بین الملل

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
شهروندان بحرینی با انجام فعالیت‌های مختلف جنایات رژیم سعودی در منطقه القطیف را محکوم کردند.
شهرك،سعودي،آل،بحريني،مزدوران،رژيم،انقلابيون

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه‌های انقلابیون بحرینی، انقلابیون بحرین روز سه شنبه در اعتراض به جنایات رژیم سعودی در منطقه شیعه نشین القطیف در مناطق مختلفی از این کشور دست به عملیات‌های انقلابی علیه مزدوران رژیم آل خلیفه زدند.
بر اساس این گزارش، انقلابیون بحرینی در دو شهرک ابوصبیع و الشاخوره در غرب منامه به وسیله لاستیک خیابان الشهداء را مسدود کردند.
از سوی دیگر انقلابیون بحرینی در شهرک النویدرات در جنوب منامه نیز لاستیک‌ها را به آتش کشیدند که مزدوران رژیم آل خلیفه با پرتاب گازهای اشک‌آور از آنها استقبال کردند.
در "سلماباد" نیز انقلابیون خیابان این منطقه را بسته و جنایات مزدوران سعودی در شهرک ام الحمام را محکوم کردند.
پیش از این رسانه‌های رسمی آل سعود از تجاوز نظامیان این رژیم به مردم منطقه شیعه‌نشین القطیف در شرق عربستان خبر داده بودند.
این در حالی است که منابع محلی در القطیف از افزایش آمار شهدا به پنج نفر خبر داده‌اند.
به گفته این منابع،‌ نظامیان سعودی محله‌های مسکونی در مناطق الجش و ام الحمام القطیف را هدف حملات خود قرار دادند که در نتیجه آن، پنج نفر به شهادت رسیده‌اند.
این یورش گسترده دوشنبه هفتم ژانویه(17 دی) انجام شده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1850693 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.