سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ظریف: آمریکا‌ هر چه سریعتر از سوریه خارج شود برای مردم آن بهتر است/ ایران برنامه فضایی خود را ادامه می‌دهد

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان می‌گوید آمریکایی‌ها برای هیچ کسی هیچ امنیتی را تامین نکردند. ظریف تأکید دارد که آمریکایی‌ها هر چه زودتر سوریه را ترک کنند، برای مردم سوریه بهتر خواهد بود.
سوريه،فضايي،وزير،خارجه،كشورمان،ظريف

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به دهلی‌نو، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه کنفرانس «دیالوگ رایسینا» در پاسخ به سوالی درباره خبر خروج نظامیان آمریکایی از سوریه گفت: آنها برای هیچ کسی هیچ امنیتی را تامین نکردند.
ما معتقدیم که آنها هر چه زودتر سوریه را ترک کنند، برای مردم سوریه بهتر خواهد بود.
رویترز نیز نیز در گزارشی نوشت که ظریف در خصوص تداوم برنامه‌های فضایی ایران تأکید کرد که علیرغم اظهارات آمریکایی‌ها، تهران برنامه فضایی خود را ادامه می‌دهد.
وی تصریح کرد که هیچ ممنوعیت قانونی بین‌المللی برای برنامه فضایی ایران وجود ندارد.
شب گذشته نیز محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به مواضع اخیر مشاور امنیت ملی ترامپ و وزیر خارجه ایالات متحده در قابل کشورمان، رفتار این دو را به افراد روان‌پریش شبیه‌تر دانست.
به گفته ظریف، مقامات آمریکایی همچون افراد روان‌پریشی هستند که به‌طور مداوم در حال شکست‌خوردن هستند.
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه تأکید کرد: آمریکا در حال جایگزین کردن یک سیاست خارجی واقعی با یک ایران هراسی وسواس گونه است.
انتهای پیام/