خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 07 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افشاگری عضو حماس درباره تلاش ابومازن برای آزادی گلعاد شالیط

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) از تلاش ابومازن برای آزادی گلعاد شالیط در راستای همکاری امنیتی وی با رژیم صهیونیستی پرده برداشت.
ملت،راي،امنيتي،فلسطيني،تحويل،اسير،گلعاد،نمايندگان،جنبش،تعدي، ...

خلاصه خبر

وی افزود حماس درخواست ابومازن را نپذیرفت و بر آزادی تمام اسیران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل در برابر آزادی شالیط پافشاری کرد.
الحیه اظهار داشت ابومازن به رای دهندگان فلسطینی و ملت ما به سبب احترام نگذاشتن به انتخابات مجلس قانونگذاری، تعدی کرده و وزیران دولت را بدون مراجعه به مجلس و کسب رای اعتماد از نمایندگان، به تنهایی منصوب کرده است.
عضو جنبش حماس افزود ابومازن پس از آنکه از دستگاه‌های امنیتی خود خواست به رئیس مجلس قانونگذاری و نمایندگان در کرانه باختری اشغالی اجازه ورود به ساختمان مجلس را ندهند، عمدا مجلس قانونگذاری را به تعطیلی کشاند و وی و اطرافیانش به خاطر این جنایت باید محاکمه شوند.
بر اساس گزارش شهاب، ابومازن پیشتر در گفت‌وگو با تلویزیون رژیم صهیونیستی گفته بود که از جنبش حماس خواسته بود گلعاد شالیط را به خانواده‌اش برگرداند،‌ ابومازن به صراحت گفته بود که مخالف اسارت شالیط است.