خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861322 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نمکی: داروهای بیماران خاص تحت پوشش بیمه هستند- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
سرپرست وزارت بهداشت گفت: داروهای بیماران صعب العلاج همگی تحت پوشش بیمه هستند و هیچ گونه مشکلی در این خصوص نداریم.
العلاج،خواهد_داشت،بيماران،داروهاي،نظام،سلامت،تحول،طرح

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، سعید نمکی سرپرست وزارت بهداشت امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که نگرانی‌های وجود دارد که برخی داروها از لیست بیمه‌ها خارج شده‌اند، گفت: هیچ دارویی به ویژه داروهای اساسی از پوشش بیمه‌ای خارج نشده و این یک شایعه است.
اگر موردی دارید حتما به دفتر من منعکس کنید.
وی افزود:‌ داروهای بیماران خاص داروهای بیماران صعب العلاج و داروهای اساسی که در فارماکوپه قرار دارند همگی تحت پوشش بیمه هستند و هیچ گونه مشکلی در این خصوص نداریم.
سرپرست وزارت بهداشت در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در طرح تحول نظام سلامت تجدید نظر شود، اضافه کرد: طرح تحول نظام سلامت با قدرت و سرعت ادامه خواهد داشت.
من سال 94 که در سازمان برنامه و بودجه مسئولیت اداره امور مالی این طرح را داشتم عرض کردم ما قطار طرح تحول نظام سلامت را در هیچ ایستگاهی نگه نخواهیم داشت و بازهم همین را می‌گویم و بلکه در طول حرکت این مسیر را تعمیر خواهیم کرد.
وی اضافه کرد:‌ بسته‌هایی از طرح تحول نظام سلامت که شامل حمایت از بیماران صعب العلاج و بیماران خاص است را به خصوص در زمینه دارو و کاهش هزینه‌های کمرشکن از دوش مردم در خدمات بستری و ماندگاری پزشک در نقاط محروم تقویت خواهیم کرد و تامین منابع مالی آن در سال 98 افزایش قابل توجهی نسبت به سال 97 خواهد داشت و حداقل در رابطه با طرح تحول نظام سلامت بین 15 تا 20 درصد افزایش خواهد داشت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861322 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.