خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1870745 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فراخوان جذب ایده‌های فناوری زنجیره بلوکی

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
مرکز رشد واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه جامع امام حسین(ع) رویداد ایده‌پروری فناوری زنجیره بلوکی را برگزار می‌کند.
ظرفيت،ارسال،ديجيتال،توسعه،رويداد،بلوك،بلوكي،ايده،فناوري،زنجيره

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز رشد واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه جامع امام حسین(ع) با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رویداد ایده‌پروری فناوری زنجیره بلوکی را برگزار می‌کند.
این رویداد با اهداف استفاده از ظرفیت بالای فناوری زنجیره بلوک در ارتقای امنیت سامانه‌ها، جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه سامانه‌های زنجیره بلوکی، کمک به توسعه کسب‌وکارهای نوپا ( استارت‌آپ‌های زنجیره بلوک) و شناسایی توسعه‌دهندگان، تولیدکنندگان محصولات مبتنی بر فناوری زنجیره بلوک و استفاده از ظرفیت آنها برای توسعه ایده‌های منتخب و در محورهای حاکمیت، ارزهای دیجیتال، قراردادهای هوشمند، حسابرسی زنجیره عرضه، مالکیت معنوی، اقدامات ضدپولشویی، تبادل سهام و کالا، مدیریت داده‌ها، بورس و بیمه، بهداشت و سلامت، حمل‌ونقل، خیریه، اوراق بهادار، ثبت و نگهداری سوابق، اینترنت اشیاء و صنایع نظامی اقدام به جذب ایده می‌کند.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1870745 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.