خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848290 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

زنگنه: قاچاق سوخت از همه مرزهای ایران در جریان است- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | برگزیده | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
وزیر نفت از در جریان بودن قاچاق سوخت از تمامی مرزهای کشور خبر داد و گفت: از من پرسیدند "وضع قاچاق چطور است؟"، من گفتم "الحمدلله خیلی خوب است، از تمام مرزها با موفقیت در جریان است".
زنگنه،تسنيم،سوخت،بنزين،قاچاق

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان در خصوص قاچاق سوخت به ویژه بنزین و گازوئیل در جمع خبرنگاران گفت: تا زمانی که اختلاف قیمت در سوخت عرضه داخل و اطراف ایران ادامه دارد، قاچاق سوخت هم ادامه خواهد داشت.
زنگنه همچنین در بخشی از سخنان امروز خود در کنگره نفت و نیرو اظهار داشت: مصرف بنزین خیلی زیاد است و قاچاق هم می شود؛ نه به اندازه و اقلامی که برخی می گویند، اما قاچاق صورت می گیرد.
وی افزود: از من پرسیدند "وضع قاچاق چطور است؟"، من گفتم "الحمدلله خیلی خوب است، از تمام مرزها با موفقیت در جریان است"، گفتند "قاچاقچیان کی هستند، چکار می کنند؟"، قاچاقچی در کار نیست ...
اینها را باید بهشان برسیم، وظیفه ماست که به اینها برسیم.
به گزارش تسنیم، برخی آمار غیررسمی از قاچاق روزانه 10 تا 20 میلیون لیتر بنزین از مرزهای کشور حکایت دارد، آماری که هیچ گاه به صورت رسمی تأیید یا تکذیب نشده اند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848290 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.