خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 942434 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نه مجلس و نه رسانه ملی هیچکدام ممنوع التصویری آقای زائری را نخواسته‌اند

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
کاتب گفت: هیات رییسه مجلس و مسئولان سازمان صداوسیما هیچکدام خواستار ممنوع التصویری آقای زائری نبوده و نیستند.
عضو،رسانه،زنده،وسيما،ملي،تاكيد،نظارت،مصالح،رعايت،كشور

عضو شورای نظارت برسازمان صداوسیما با رد برخی خبرسازی‌ها:
به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اداره کل روابط عمومی رسانه ملی، غلامرضا کاتب عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما تاکید کرد: نه هیات رییسه مجلس و نه مسئولان سازمان صداو سیما هیچکدام خواستار ممنوع التصویری آقای زائری نبوده و نیستند، اما آنچه که مد نظر دو طرف بوده این است که افرادی که قدرت تطبیق خود را با اخلاق، چارچوب‌ها و مصالح کشور در تریبون‌های حساس کشوری ندارند نباید در برنامه‌های زنده تلویزیونی شرکت کنند و بهتر است در برنامه ضبطی حاضر شوند.
وی بر رعایت چارچوب و خط قرمز‌های کشور در رسانه‌های مختلف به ویژه رسانه ملی تاکید و تصریح کرد: وقتی یک مهمان یا کارشناسی در برنامه زنده تلویزیونی حضور می‌یابد باید بداند که مسئولیت صحبت‌ها و اظهار نظرهایش برعهده خودش است و به همین علت باید به چارچوب‌های اخلاقی، دینی و منافع و مصالح کشور به صورت ویژه توجه کند.
عضو شورای نظارت برصدا وسیما با بیان اینکه درجلسه اخیر هیات رییس مجلس با مسئولان ارشد صدا وسیما و اعضای هیات نظارت بر صدا وسیما همگی بر رعایت چارچوب‌ها، مصالح کشور و منافع ملی درهمه تریبون‌ها به ویژه بر آنتن رسانه ملی تاکید داشتند، افزود: در این جلسه هیچ کس درباره ممنوع التصویری فرد یا افرادی صحبت نکرد فقط بر رعایت این چارچوب‌ها تاکید شد و اینکه اگر کسی به تجربه ثابت کرده است نمی‌تواند خود را برروی آنتن زنده به لحاظ رعایت چارچوب‌ها و مصالح کشور کنترل کند بهتر است دربرنامه‌های غیرزنده و ضبطی حاضر شود.
کاتب در پایان با بیان اینکه شایسته است همه ما به قواعد جلسه محرمانه و حفظ امانت دراین جلسات پایبند باشیم گفت: اگر در جلساتی دراین سطح رعایت امانت نشود نمی‌توان تصمیمات درست و راهبردی برای کشور گرفت و همه باید دلسوزانه به آن توجه کنیم.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 942434 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.