خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1868990 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دومین جلسه هماهنگی برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه کاروان اعزامی به المپیک 2020- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
دومین جلسه هماهنگی برگزاری کارگاه‌های آموزشی جهت ورزشکاران، مربیان و سرپرستان اعزامی به بازیهای المپیک تابستانی 2020 توکیو، در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
مشاور،2020،حضور،ورزشي،مدير،مركز،جلسه،آكادمي،ملي،المپيك

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، این جلسه صبح امروز(چهارشنبه) و با حضور رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک، سید نصرالله سجادی مشاور عالی ریاست کمیته ملی المپیک، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، سید محمد کاظم واعظ موسوی مدیر مرکز روانشناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک، حمید آقا علی نژاد مشاور تخصصی آکادمی، عاطفه اسلامیان مدیر روابط بین‌الملل کمیته ملی المپیک، محمدرضا اویسی مدیر مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک و دکتر مرجان صفاری سرپرست مرکز مدیریت ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
از مهمترین مصوبات این جلسه، تصویب سرفصل دوره‌های مدیریتی و زمانبندی اجرایی آن برای سال‌های 98 و 99 توسط اعضای حاضر در جلسه بود.
این سرفصل‌ها عبارتند از: پزشکی و دوپینگ، تشریفات، فرهنگ و اخلاق، امنیت، فنی و قوانین، رسانه و فناوری، دهکده، مسئولیت‌پذیری و مسئولیت‌های حقوقی.
همچنین حاضرین در این جلسه در خصوص برگزاری کارگاه‌های آموزشی با عنوان ملاحظات روانشناختی در المپیک 2020 و زبان خارجی نیز به گفت‌وگو پرداختند که مقرر شد سرفصل‌های برگزاری این کارگاه‌ها به اعضا ارائه شود تا در صورت تصویب در لیست کارگاه‌های ذکر شده قرار گیرد.
گفتنی است با توجه به پیش‌بینی‌های انجام گرفته حداکثر 20 رشته ورزشی جواز حضور در بازی‌های المپیک 2020 توکیو را خواهند گرفت که مربیان، ورزشکاران و سرپرستان فدراسیون‌های مربوطه در چهار گروه مجزا در کارگاه‌های آموزشی حضور خواهند یافت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1868990 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.