خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848275 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بیانیه 241 نماینده برای تقدیر از خدمات «هاشمی»- اخبار سیاسی

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه 241 نماینده در راستای تقدیر از خدمات سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت را قرائت کرد.
نظام،انقلاب،مديريت،دوران،بيانيه،شريف،عظيمي،ايران،ملت،جهادي،د ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهار‌شنبه (19 دی) قوه مقننه بیانیه 241 نماینده در ارتباط با اقدامات سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان دولت دوازدهم را قرائت کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
حضور مستمر، موثر و خالصانه جنابعالی به عنوان وزیر بهداشت و درمان در اقصی نقاط کشور به ویژه مناطق مرزی، سبب به ثمر نشستن طرح‌ها و پروژه های متعدد نظام سلامت به کام شریف مردم ایران شد و خاطرات حرکات جهادی اوایل انقلاب را در اذهان زنده کرد.
خدمتگزاری بی‌منت توأم با صداقت و تلاش خستگی ناپذیرتان موج عظیمی از امید و رضایت را در میان آحاد جامعه فراهم نمود.
در این قریب 6 سال که به عنوان خادم ملت و معتمد نمایندگان مجلس در سنگر بهداشت و درمان قرار داشتید، به وضوح حرکت به سمت آرمان‌ها و اهداف سیاست‌های کلان در نظام سلامت مشهود بوده است.
در دوران مسئولیت شما وزارت بهداشت و درمان طرح‌های بدیعی را در جهت ارتقای سلامت اجرا کرد که موجب افق درخشان در برابر ملت شریف ایران شد.
ملت ایران آثار بی‌بدیل آن را در زندگی خود درک و لمس کردند و تاریخ گواهی خواهد داد در دوران تنگناها و ناملایمات اقتصادی و تحریم همه جانبه جهان استکبار، خدمات وزارت بهداشت با مدیریت جهادی منجر به وقوع انقلاب عظیمی در عرصه سلامت شد.
شما در مسیر خدمت، پایمردی کردید و الگوی مثال‌زدنی از مدیریت جهادی را به جوانان این مرز و بوم معرفی نمودید، لذا با توجه به آموزه‌های دینی و به واسطه خدمات و زحمات زیاد از درگاه خداوند منان خواستار موفقیت روزافزون شما هستیم.
انتهای‌پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848275 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.