خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861169 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاندیداهای مربیگری تیم‌های ملی روئینگ و آبهای آرام معرفی شدند- اخبار ورزشی

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
جلسه کمیته فنی فدراسیون قایقرانی به ریاست احمد گواری، سرپرست این فدراسیون برگزار شد و کاندیداهای مربیگری تیم‌های ملی معرفی شدند.
انتخاب،اعضاي،جلسه،رده،سرپرست،فني،كميته،اولويت

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دومین جلسه کمیته فنی فدراسیون قایقرانی با حضور سرپرست دبیری فدراسیون و اعضای این کمیته با موضوع انتخاب مربیان تیم‌های ملی روئینگ و آبهای آرام برگزار شد.
در این جلسه اعضای کمیته فنی پس از بحث و بررسی مفصل روی سوابق مربیان مطرح رشته‌های روئینگ و آبهای آرام سرمربیان این تیم‌ها را با اولویت‌بندی اول و دوم انتخاب کردند.
با تصمیم اعضای کمیته فنی، افشین فرزام به عنوان گزینه نخست سرمربی روئینگ مردان و محمدعلی قرائت به عنوان گزینه جایگزین معرفی شدند.
در بخش بانوان روئینگ نیز بهناز مرادخانی به عنوان سرمربی بزرگسالان انتخاب شد.
در بخش آبهای آرام نیز در رده بزرگسالان مردان، حسین ملکی اولویت اول و ایرج اقلیمی اولویت دوم، در رده بزرگسالان بانوان، سونیا نوری‌زاد اولویت اول و الهه خوارزمی اولویت دوم، در رده جوانان (پسران) ایمان پورعزیز اولویت اول و علی جمشیدی اولویت دوم و در رده جوانان (دختران) الهه خوارزمی اولویت اول و آرزو پاسلار اولویت دوم شدند.
در این جلسه مقرر شد، در جلسه بعدی کمیته فنی موضوع انتخاب مربیان کانوپولو و اسلالوم مطرح و میزبانی مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا در ایران بررسی شود.
احمد گواری سرپرست، حسین دهقانی سرپرست دبیری، محسن میلاد سرپرست کمیته فنی و مسعود مهدوی‌نیا، فرحناز امیرشقاقی، مهران قزلباش، مرتضی محرابی، حسین ملکی، ایرج اقلیمی، ناصر صفرخانی، کتایون اشرف، عمران پورعسگرپرست و علیرضا محمدی اعضای کمیته فنی حضور داشتند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861169 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.