خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1860770 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اهم فعالیت های صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در7 ماه ابتدای سال 1397- اخبار بازار

تسنیم | بازار | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان با داشتن 6203 میلیارد ریال منابع در پایان مهر ماه 1397 به بیش از 78 هزار نفر از متقاضیان به میزان 6682 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه (از ابتدای تاسیس صندوق در آبان ماه 92 تا پایان مهر ماه سال 1397)پرداخت کرده است.
محروم،اعطاي،اردبيل،حمايتي،ايفاي،كشور،حمايت،استانهاي،استان،با ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هدف اصلی بانک پارسیان از تاسیس صندوق قرض‌الحسنه نقش‌آفرینی موثرتر در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی بانک پارسیان بوده و نشان دهنده این است که کمک به اقشار آسیب پذیر و مشارکت در مسئولیت‌های اجتماعی و ملی مورد توجه ویژه این صندوق می‌باشد.
صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان با داشتن 6203 میلیارد ریال منابع در پایان مهر ماه 1397 به بیش از 78 هزار نفر از متقاضیان به میزان 6682 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه (از ابتدای تاسیس صندوق در آبان ماه 92 تا پایان مهر ماه سال 1397)پرداخت کرده است.
فعالیت‌های گسترده‌ای که صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان تاکنون در بخش اعطای وام داشته متکی به منابعی است که از محل سپرده‌گذاری خیرین و نیک اندیشان تامین می‌شود، بدیهی است که دستمایه و سرمایه اصلی صندوق برای ایفای نقش‌ها و ماموریت‌های محوله، جذب و جلب هر چه بیشتر منابعی است که بدون آنها مطمئنأ انجام دیگر فعالیت‌ها میسر و ممکن نخواهد بود.
برگزاری مستمر و به‌هنگام جشنواره قرعه‌کشی حساب‏های قرض‌الحسنه پس‌انداز به دنبال کمپین‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی یکی از ابزارهای صندوق برای گزارش‌دهی شفاف به هموطنان و در کنار آن تشویق ایشان به افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز و افزایش موجودی است.
لذا اهم فعالیتهای صندوق با توجه به موارد ذکر شده به شرح جداول ذیل می باشد:
اعطای تسهیلات قرض الحسنه:
پرداخت تسهیلات ازدواج در راستای اجرای قانون بودجه کشور.
پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی و کمیته امداد در راستای اجرای قانون بودجه کشور.
پرداخت تسهیلات درمان براساس تفاهمنامه های امضا شده با انجمن های حمایتی از بیماران در استان های محروم.
پرداخت تسهیلات مسکن به نیازمندان در استان های کم برخوردار و محروم.
پرداخت تسهیلات ضروری به نیازمندان.
پرداخت تسهیلات به بیماران از طریق همکاری با انجمن های حمایتی
صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در چارچوب ایفای بهتر رسالت های اجتماعی خود، با پایش انجمن‌های حمایت از بیماران در شهرستان‌ها و نیز نقاط کم برخوردار و محروم دور از مرکز، اقدام عملی را برای حمایت از آنان درحد توان و امکان آغاز نموده و توانسته است با بیش از 32 موسسه و ارگان حمایتی در سراسر کشور همکاری داشته باشد و از طریق تمدید مستمرتفاهم‌نامه‌های منعقده و شناسایی انجمن‌های خیریه جدید، با اعطای وام ارزان قیمت با کارمزد 3درصد سالیانه به هموطنانی که نیازمند واقعی این تسهیلات بوده‌اند در رفع نیاز‌های ضروری ایشان در حد توان و وسعش نقش‌آفرین و اثرگذار باشد.
تا این لحظه با موسسات و انجمن‌هایی مانندکانون هموفیلی ایران انجمن تالاسمی ایران و استان سیستان و بلوچستان، انجمن بیماران دیستروفی تهران ، مرکز جامع درمان بیماران خاص کشور، انجمن حمایت از بیماران سرطانی استانهای کرمان، اردبیل،کردستان،گلستان و خراسان شمالی (عطوفت)، انجمن خیریه بیماران خاص استان هرمزگان، انجمن ام اس استانهای اردبیل و خراسان شمالی، امدادگران عاشورا تهران و استان فارس، انجمن جانع درمان بیماران خاص استانهای هرمزگان و خراسان جنوبی، انجمن حمایت از بیماران سرطانی استان‌کردستان،انجمن بیماران کلیوی ایران و استانهای گیلان،اردبیل،زنجان، ایلام،فارس، لرستان و بوشهر و...
همکاری و تعامل داشته و مراحل تخصیص و پرداخت وام به بیماران تحت پوشش این انجمن‌ها و موسسات به صورت مستمر درحال انجام است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1860770 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.