خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854842 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استقبال مسافران از قطارهای راه‌آهن شمال‌شرق 22 درصد افزایش یافت- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
مدیرکل راه‌آهن شمال‌شرق2 ازافزایش 22 درصدی استقبال مسافران از قطارهای بین شهری به نسبت مدت مشابه سال قبل خبر داد.
قرباني،ضريب،مسافري،قطارهاي،مسافران،افزايش،ريلي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، محمد رضا قربانی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش مسافران قطارهای بین شهری اظهارداشت: باتوجه به تامین ظرفیت به منظور جابجایی مسافر از طریق حوزه ریلی (رفت و برگشت) مردم استان از ابتدای97 تا پایان آذرماه امسال، ضریب اشغال قطارهای مسافری در حوزه بین شهری و حومه‌ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 22 و 18 درصد رشد داشته است.
وی اظهار کرد: این افزایش در درجه نخست بیانگر تمایل مردم استان به بهره‌گیری از ضریب ایمنی و امنیت بالای حمل و نقل ریلی در مقایسه با خطرات جاده‌ای است.
وی اظهار داشت: یکی دیگر از نکات با اهمیت که سبب تشویق مسافران به استفاده از حمل و نقل ریلی می‌شود پائین بودن هزینه با توجه به میزان تنوع و کیفیت خدماتی که در ایستگاه‌های مسافری و هنگام سفر به مسافران ارائه می‌شود.
قربانی یاد آور شد : پیش‌بینی می‌شود با توجه به ظرفیت ایجاد شده و افزایش آگاهی مردم در خصوص ویژگی های مسافرت از طریق حمل‌و‌نقل ریلی و همچنین تلاش‌های انجام شده در راستای کنترل و بهبود مستمر کیفیت و تنوع خدمات قابل ارائه به متقاضیان سفر، شاهد افزایش روند رو به رشد سفرهای ریلی و انتقال هرچه بیشتر ترافیک جاده ای به خطوط راه آهن یعنی حمل‌و‌نقل سبز باشیم.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854842 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.