خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1860770 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاریکاتور/ نعل وارونه دشمنان سوریه- اخبار کاریکاتور

تسنیم | تصویری | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
وقتی دولت های عرب به فکر ترمیم روابط خود با دمشق می افتند.با شروع جنگ داخلی در سوریه که بیشتر به تحریک کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی بود تعدادی از کشورهای عرب با حذف نام سوریه از فهرست اعضای اتحادیه عرب روابط دیپلماتیک خود را با دمشق قطع کردند. کشورهای متحد عربستان ازجمله اردن، امارات و بحرین جزو همین کشورها بودند. اینک به نظر می رسد با پیروزی قاطع دولت سوریه بر گروه های تکفیری و تروریستی مقامات کشورهای عرب به فکر تجدید رابطه با سوریه افتاده اند.
دمشق،عرب،كشورهاي،سوريه

کاریکاتور/ نعل وارونه دشمنان سوریه
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
وقتی دولت های عرب به فکر ترمیم روابط خود با دمشق می افتند.با شروع جنگ داخلی در سوریه که بیشتر به تحریک کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی بود تعدادی از کشورهای عرب با حذف نام سوریه از فهرست اعضای اتحادیه عرب روابط دیپلماتیک خود را با دمشق قطع کردند.
کشورهای متحد عربستان ازجمله اردن، امارات و بحرین جزو همین کشورها بودند.
اینک به نظر می رسد با پیروزی قاطع دولت سوریه بر گروه های تکفیری و تروریستی مقامات کشورهای عرب به فکر تجدید رابطه با سوریه افتاده اند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1860770 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.