خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861935 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تعداد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان نسبت به خروجی‌های آموزش و پرورش اندک است- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
معاون علمی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور با تأکید بر لزوم تأمین فضای مناسب برای تحصیل دانشجو معلمان، تعداد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان را نسبت به خروجی‌های آموزش و پرورش را بسیار اندک ارزیابی کرد.
فضاي،تربيت،كشور،دانشجو،فرهنگيان،دانشگاه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی باقر طاهری نیا در جمع خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: اکنون تعداد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان نسبت به خروجی‌های آموزش و پرورش که در قالب بازنشستگی از دایره نظام تعلیم و تربیت و کادر آموزشی خارج می‌شوند؛ عدد بسیار اندکی است.
وی با اشاره به تعداد دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان کشور در سال تحصیلی گذشته عنوان کرد: در سال گذشته مجموعاً 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته‌ شده‌اند.
معاون علمی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره به برنامه‌ریزی این دانشگاه برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید افزود: در سال جدید نیز برنامه‌‌ریزی شده است تا 30 هزار دانشجو معلم را (در دانشگاه فرهنگیان) بپذیریم.
طاهری نیا بر ضرورت تأمین فضای آموزشی و رفاهی بیشتر به دانشجویان این دانشگاه تأکید کرد.
وی افزود: اگر با کمک مجموعه دست اندرکاران این امر بتوانیم لحاظ فضای آموزشی و فضای رفاهی لازم را برای دانشجو معلمان کشور ایجاد کنیم؛ این آمادگی وجود دارد تا ظرفیت بیشتری را برای پذیرش (دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان کشور) اعلام کنیم.
معاون علمی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره به نقش این دانشگاه برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز در نظام تعلیم و تربیت عنوان کرد: آمادگی لازم برای تأمین هر تعداد نیروی مورد نیاز آموزش و پرورش از سوی دانشگاه فرهنگیان وجود دارد.این دانشگاه قادر است هر تعداد نیرو و کادر مدیریتی مورد نیاز آموزش و پرورش را تامین کند.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861935 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.