خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 15 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عضو شورای شهر همدان: در نظارت بر وضعیت بهداشتی گرمخانه کوتاهی شد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:39
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان گفت: شورا در مورد رسیدگی به وضعیت بهداشتی تنها گرمخانه همدان کوتاهی کرده و هرچند ایجاد گرمخانه وظیفه شهرداری نیست، اما باید کار بازسازی آن را زودتر از این‌ها انجام می‌داد.
بررسي،دانشگاه،طبقه،كوتاهي،شپش،نامه،مركز،تسنيم،شهرداري،شهر،شه ...

خلاصه خبر

علی فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهارداشت: از ابتدای مهر و پس از پذیرش کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان 2 بار به گرمخانه سر زده و از نظر گرمایشی وضعیت خوبی داشتند، اما تعداد سرویس‌های بهداشتی و حمام کم بود.
وی افزود: بیشتر افراد این مرکز را افراد زباله‌گرد تشکیل می دهند که بدن و لباس آلوده دارند و با همین وضعیت وارد خوابگاه می‌شوند، تعدادشان هم زیاد است و در زمستان بیشتر می‌شود به همین دلیل یک واحد حمام و دو سرویس بهداشتی کم است و نیاز به افزایش دارد.
وجود شپش در گرمخانه طبیعی است
رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر همدان در مورد وجود "شپش" در گرمخانه هم تصریح کرد: شپش در مدارس هم پیدا می‌شود چه رسد به گرمخانه و قطعا در چنین مکانی وجود دارد.
فتحی تاکید کرد: افراد حاضر در گرمخانه جزء شهروندان این شهرند و سلامتشان نیاز به بررسی دارد و حتما نباید شورا نامه می‌زد و خود باید اقدام می‌کردند.
وی با اشاره به افزایش ساعت کار گرمخانه هم مطرح کرد: مقرر شده ساکنان گرمخانه در فصل سرما به ویژه روزهای برفی تا ساعت 11 اجازه ماندن در این مکان را داشته باشند.