خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848292 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

الگوی مناسبی برای توسعه نشاط اجتماعی در استان سمنان وجود ندارد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: الگوی مناسبی برای توسعه نشاط اجتماعی در استان سمنان وجود ندارد.
سند،نشاط،تدوين،سمنان،اسلامي،اجتماعي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کلیات تدوین سند توسعه نشاط اجتماعی در شورای فرهنگ عمومی به تصویب رسیده است.
وی از تدوین سند توسعه نشاط اجتماعی در کارگروه فرهنگی و اجتماعی خبر داد و گفت: این مهم درکارگروه فرهنگی اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: دستگاه‌های اجرایی به ویژه اعضای شورای فرهنگ عمومی استان سمنان در تدوین سند نشاط اجتماعی باید مشارکت کنند.
حجت الاسلام فضیلت خاطرنشان کرد: در این برنامه تلاش می‌شود سندی مشتمل و مدون و برنامه ریزی شده، مبتنی بر ارزش‌های دینی، اسلامی و منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی تدوین و ارائه شود.
وی به برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان «چهل چراغ» در ایام دهه فجر امسال در سمنان اشاره کرد و گفت: این برنامه‌ها در قالب‌های موضوعی متعدد با مشارکت دستگاههای اجرایی استان با محوریت تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی، اجرایی می‌شود.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848292 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.