خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

40 واحد مسکونی برای مددجویان روستایی سمنان احداث می‌شود

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: عملیات اجرایی ساخت 40 واحد مسکونی مددجویان مناطق محروم روستایی استان سمنان آغاز شد.
واحد،كميته،امداد،استان،مسكوني،سمنان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمد شجاعان عصر امروز در آئین آغاز احداث این واحدهای مسکونی در روستای طرود شاهرود اظهار داشت: این واحدها با مشارکت کمیته امداد و بسیج سازندگی استان سمنان در آستانه چهل سالگی انقلاب احداث می‌شود.
وی از پرداخت 15 میلیون تومان کمک بلاعوض کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان برای هر واحد مسکونی خبر داد و گفت: علاوه بر این به هر واحد مسکونی پنج میلیون تومان از محل مشارکت مردم در پرداخت زکات و 2 میلیون تومان از محل حمایت این نهاد به این واحدهای مسکونی اختصاص پیداکرده است.
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان به دیگر منابع تأمین ساخت این واحد‌های مسکونی برای مددجویان این نهاد اشاره کرد و گفت: این واحدها با حمایت‌های بسیج سازندگی استان سمنان، تسهیلات قرض‌الحسنه کمیته امداد امام خمینی(ره) احداث می‌شود.
شجاعان گفت: در 9 ماهه امسال 19 واحد مسکونی در روستاهای استان سمنان ساخته‌شده است.
وی با تأکید بر رعایت اصول فنی ساختمان برطبق ضوابط و استانداردهای معماری بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون 230 واحد مسکونی مددجویان روستایی و شهری استان سمنان مقاوم‌سازی شده است.
انتهای پیام/ ت