خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1850678 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خیابان میر اصفهان نشست کرد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: حوالی ساعت 16 امروز زمین ابتدای خیابان میر اصفهان بر اثر نشت گاز نشست کرد.
خسارت،نشت،لوله،گاز

محسن گلابی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به نشست زمین در محدوده ابتدای خیابان میر، اظهار داشت: این اتفاق حوالی ساعت 16 امروز اتفاق افتاد.
نیروهای آتش‌نشانی، برق، آب و گاز در محل حادثه حضور دارند تا زیر لوله گاز را پر کنند و از ایجاد خسارت ناشی از نشت گاز جلوگیری کنند.
وی افزود: این نشست زمان اجرای فاضلاب رخ داد و کنار قسمت حفاری، لوله گاز اصلی وجود داشت و به همین خاطر احتمال خطر اعلام شد.
مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه احتمال خطر وجود دارد،گفت: سازمان آتش‌نشانی برای جلوگیری از اتفاقات ناشی از آن اعلام خطر کرد.
وی ادامه داد: در حال حاضر نیروهای آتش‌نشانی، برق، آب و گاز در محل حادثه حضور دارند تا زیر لوله گاز را پر کنند و از ایجاد خسارت ناشی از نشت گاز جلوگیری کنند.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1850678 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.