خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 16 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برف شادی را به چادگان آورد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
بارش برف و باران رحمت الهی امروز در سراسر استان اصفهان موجی از شادی را در میان مردم و به ویژه کشاورزان ایجاد کرد، اما شاید آنچه که بیش از همه تصاویری دل‌نشین را پیش روی مردم از طریق شبکه‌های مجازی قرار داد سد برفی زاینده‌رود بود.
ديار،گردشگراني،لغزندگي،بارشي،تسنيم،گذشته،اصلي،شهري،اداره،فرع ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از چادگان، شهر چادگان پس از سال‌ها کم بارشی، برفی شادی آور را تجربه کرد، نزول رحمت الهی بر نگین گردشگری مرکز ایران که تمامی مناطق این شهرستان را در بر گرفت، سبب خوشحالی مردمان این دیار ساحلی شد.
یکی از شهروندان چادگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: خوشبختانه از شب گذشته شاهد بارش برف در چادگان هستیم، این رحمت الهی بر ما به زیبایی و دل نشینی هرچه تمام‌تر بر شهر و دیار ما نازل شده است و به همین سبب خداوند را شکرگزاریم.
جمشید اسماعیلی شهردار چادگان نیز با اشاره به اینکه نیروهای شهرداری چادگان از نیمه شب گذشته مشغول به بازگشایی مسیرهای شهری هستند، افزود: شرایط شهر چادگان برای میزبانی از گردشگرانی که به آب و هوای برفی علاقه دارند کاملا مهیاست و اهالی و مسئولان شهر منتظر حضور مسافران زمستانی هستند.