خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سهم تولیدکنندگان داخلی از بازار لوازم آرایشی بهدشتی تنها 30 درصد است

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: حجم بازار لوازم آرایشی بهداشتی که از نظر تولید ساده‌تر از دارو هست 12 هزار میلیارد تومان بوده و سهم تولیدکنندگان داخل کمتر از 30 درصد است.
مصرفي،نمايشگاهي،شركت،درصد،مجلس،ايجاد،تومان،نمايشگاه،داخل،صاد ...

خلاصه خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خاطرنشان کرد: حجم بازار لوازم آرایشی بهداشتی که از نظر تولید ساده‌تر از دارو هست 12 هزار میلیارد تومان بوده و سهم تولیدکنندگان داخل کمتر از 30 درصد است.
کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مصمم به حمایت از صنعت پزشکی است
حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی اصفهان اظهار داشت: من وظیفه خود می‌دانم حمایت کامل کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را از تولیدکنندگان و واردکنندگان اعلام کنم.
وی افزود: در برنامه‌های آینده، کمیسیون بهداشت و درمان مصمم است تا با همه توان از این صنعت دفاع کند، به این دلیل که سلامت مردم تحت تاثیر این صنعت است.
به دنبال ایجاد فضای مناسب برای تاجران اصفهان هستیم
بهمن حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی با اشاره به ارتباط شرکت نمایشگاه‌ها با عرصه تولید، صادرات و واردات اظهار داشت: نمایشگاه می‌تواند یکی از زنجیره‌های اصلی تولید داخل در این شرایط تحریم باشد، شرکت نمایشگاه‌ها می‌تواند در عرصه واردات و صادرات نیز به صنعت تجهیزات پزشکی نیز کمک کند.