خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1854842 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بیش از یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گنبدکاووس محقق شد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار میلیارد تومان کمک زیادی به شهرستان گنبدکاووس در راستای اشتغالزایی کرده است.
جمهور،احزاب،راستاي،گلستان،فرمانداري،سياسي،اعتبارات،گنبدكاووس ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی عصر امروز در گردهمایی با احزاب و گروه‌های سیاسی مختلف پیرامون سفر رئیس جمهور به این شهرستان اظهارداشت: گروه‌های سیاسی مختلف با فعالیت‌های خود در شهرستان همواره در کنار هم و با همدلی برای توسعه شهرستان تلاش کردند.ما همیشه آمادگی داریم از ظرفیت این گروه‌های سیاسی در راستای توسعه شهرستان استفاده کنیم.
وی افزود: هر میزان احزاب قدرتمندتر ظاهر شوند به نفع ما و مردم است زیرا می‌توانند در تحقق مطالبات مردم ما را همراهی کنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با بیان اینکه کاروان دولت در هفته آینده میهمان گنبدکاووس است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دیدار مردمی رئیس جمهور در استان گلستان در گنبدکاووس است و این نخستین دیدار وی در سفرهای استانی در شهرستان است و انتظار داریم در برگزاری هرچه با شکوه‌تر این مراسم به میزبانی گنبدکاووس، احزاب و گروه‌های سیاسی ما را کمک و همراهی کنند.
وی با اشاره به سرمایه گذاری خوب بخش خصوصی در شهرستان گنبدکاووس بیان داشت: تاکنون از ظرفیت‌های مختلف برای توسعه شهرستان تلاش کردیم و در این مسیر بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار میلیارد تومان از حدود 2 هزار میلیارد تومان در استان گلستان کمک زیادی به شهرستان در راستای اشتغالزایی کرده است.
کریمی گفت: در حوزه اعتبارات دولتی نیز اتفاقات خوبی در شهرستان رخ داده و یک‌سوم اعتبارات امسال هفته دولت استان گلستان مربوط به گنبدکاووس بود و اعتبارات امسال دهه فجر نیز چندین برابر اعتبارات دهه فجر سال گذشته افزایش یافته است.
وی یادآور شد: ممکن است گروه‌های سیاسی مختلف نقد و گلایه‌هایی از عملکرد داشته باشند.
اما انتظار داریم به مانند شهرهای موفق کشور این سفر را به عنوان یک ظرفیت برای تحقق مطالبات شهرستان قلمداد کرده و به صورت یک مجموعه واحد در کنار میزبانی شایسته از رئیس جمهور و کاروان دولت، آنچه مطالبه داریم و به مصلحت مردم است، بتوانیم دریافت کنیم.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس درباره چارت فرمانداری ویژه گفت: کمیسیونی با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در شهرهای دارای فرمانداری ویژه هستند تشکیل شده تا در راستای تکمیل قانون فرمانداری ویژه طرحی را به مجلس ارائه داده و تصویب کنند و فرمانداری‌های ویژه بتوانند از اختیارات خاص خود در بودجه، اعتبارات و تصمیم گیری ها به صورت مصوب و قانونی عمل کنند.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1854842 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.