خبیر | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 705550 خبر

خلاصه‌ساز خبیر ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شهردار مریوان عزل شد؛ مدیریت شهری به دست چه کسی سپرده می‌شود؟- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 مرداد 1398 - 12:48
بعد از مدت‌ها جنگ لفظی مابین شهردار و شورای شهر حکم عزل شریفی شهردار مریوان اعلام شد.
شهردار،مريوان،شهر،شوراي،عضو،جلسه،عزل،شريفي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مریوان، پنجمین جلسه رسمی طرح استیضاح شهردار مریوان با حضور تمام اعضای شورای شهر در ساختمان شورای این شهر برگزار شد؛ بعد از مدت‌ها جنگ لفظی مابین شهردار و شورای شهر، حکم عزل شریفی شهردار مریوان اعلام شد.
اگر چه تلاش‌های اعضای شورای شهر در چهار جلسه قبلی برای استیضاح شهردار مریوان رأی نیاورد اما بالاخره در پنجمین جلسه رسمی شورا، جمال شریفی با 5 رأی موافق و 2 رای مخالف از سمت شهردار مریوان عزل شد.
از بین هفت عضو شورای شهر مریوان سه نفر موافق و چهار عضو شورا نیز مخالف عملکرد شهردار بودند که در ماه گذشته با سلب عضویت «سروه شهبازی» عضو موافق شهردار و آمدن «لقا سلیمی» به‌عنوان عضو جدید شورای شهر و پیوستن به جمع طیف اکثریت شورا، اکثریت اعضا به برکناری و عزل شهردار رای دادند.
اعضای دور پنجم شورای شهر مریوان در جلسه رسمی 21 شهریورماه سال 96 جمال شریفی شهردار سابق شهر کانی‌دینار را به‌عنوان شهردار جدید مریوان انتخاب و در 24 مردادماه سال‌جاری پس از حدود 23 ماه خدمت وی را برکنار کردند.
در حالی که مدیریت شهری در جای‌جای استان با بحران‌های مزمن روبه‌رو است، در آخرین فعل و انفعالات صورت گرفته، مدیریت شهری مریوان به‌عنوان ویترین گردشگری کردستان و در نقطه اوج سفرهای تابستانی عمیق‌ترین بحران مدیریتی را طی می‌کند و سرپرستی شهرداری تا انتخاب شهردار جدید به «سیروان ویسی» معاون عمرانی شهرداری مریوان سپرده شد.
انتهای پیام/حبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
khabirnews.ir [favicon بیر] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 705550 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر صورت می گیرد. خبیر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.