سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای ۲۲۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
مدیرعامل بنیاد برکت احسان اعلام کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۲ هزار و ۲۶۰ طرح را با بودجه‌ای معادل ۲۱۰ میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان اجرا کرده است.
احسان،امام،اجرايي،ره،بنياد،فرمان،بركت،ستاد،استان،سيستان،بلوچستان

خلاصه خبر

وی در خصوص طرح‌های اجرا شده توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سیستان و بلوچستان گفت: ۲ هزار و ۲۶۰ طرح با بودجه‌ای معادل ۲۱۰ میلیارد تومان در سه حوزه امور توانمندسازی اقتصادی، زیربنایی فرهنگی و سلامت و اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان انجام شده است.
مدنی ادامه داد: ساخت ۵۵ مسجد در استان که ۵۰ مسجد با نام برکت ساخته شده و ساخت یک هزار و ۹۲۰ واحد مسکونی برای محرومان با همکاری بنیاد مسکن از دیگر فعالیت‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سطح استان سیستان و بلوچستان است.
وی با بیان اینکه باید ۸۸ مرکز سلامت جامع و بهداشت در استان سیستان و بلوچستان ساخته شود، گفت: ۳۵ مرکز از این مراکز تحویل داده شده است.
وی درمان ۱۳۴ زوج نابارور و ۵۰۰ بیمار سرطانی در استان سیستان و بلوچستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) را از دیگر فعالیت‌های ستاد و بنیاد برکت احسان در این استان عنوان کرد و یادآور شد: در ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تجهیزاتی را برای دوراپزشکی (تله‌مدیسن) طراحی کردیم.
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سیستان و بلوچستان