خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1848526 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رایگان شدن خدمات بهداشتی و درمانی برای دانشجویان دانشگاه تهران

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
مقدس از عقد قرارداد با بیمارستان شریعتی و رایگان شدن خدمات بهداشتی و درمانی برای دانشجویان دانشگاه تهران خبر داد.
درمان،عقد،دانشگاه

به گزارش، مقدس مدیر کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران از عقد قرارداد با بیمارستان شریعتی در خصوص خدمات رسانی به دانشجویان دانشگاه تهران خبر داد و اظهار کرد:‌ با عقد این توافق‌نامه دانشجویان می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از درمانگاه‌های خوابگاهی یا اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه و همراه داشتن دفترچه بیمه و، از خدمات بستری و جراحی، اقدامات تشخیصی اورژانسی (آزمایشگاه، رادیولوژی وغیره)، در ساعات شب و تعطیلی کلینیک ۱۶ آذر و خدمات تصویربرداری تخصصی مانند سی‌تی‌اسکن، MRI وغیرهبه صورت رایگان بهره‌مند شوند».برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1848526 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.