خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1875000 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

60 میلیارد تومان به تکمیل سالن 6 هزار نفری گرگان اختصاص می‌یابد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
استاندار گلستان با اشاره به اینکه برای احداث پروژه مجموعه ورزشی گرگان 60 میلیارد تومان تصویب شده، گفت: 40 میلیارد تومان نیز از اعتبارات ملی برای مجموعه ورزشی گنبد مصوب شده که در سفر رئیس جمهور ابلاغ می‌شود.
گرگان،اشاره،استان،هزينه،تومان،حوزه،گلستان،ورزشي،خيرين،ورزش

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در نخستین نشست صمیمی با خیرین ورزش استان، اظهارداشت: سالانه نزدیک به 50 هزار میلیارد تومان در حوزه سلامت هزینه می‌شود در حالی‌که می‌توان با صرف هزینه در حوزه ورزش این میزان کاهش یابد.
استاندار گلستان با اشاره به این که کمک کردن در ساخت و ساز اماکن ورزشی کمتر از ساخت و ساز مدارس و مساجد نیست، افزود: همان‌طور که در مدارس و مساجد به دنبال تعلیم و تربیت هستیم، در اماکن ورزشی نیز به دنبال این امر هستیم و این باعث کاهش هزینه درمان نیز خواهد شد.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1875000 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.