خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

حمایت ۶۰ درصدی مردم فرانسه از جنبش ضدسرمایه‌داری

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
تازه‌ترین نظرسنجی نشان می‌دهد ۶۰ درصد از مردم فرانسه همچنان از جنبش ضد سرمایه‌داری حمایت می‌کنند.
سرمايه،سياه،فرانسويان،شنبه،ضد،جنبش

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، در تازه‌ترین نظرسنجی صورت گرفته ۶۰ درصد فرانسویان همچنان از جنبش ضد سرمایه‌داری حمایت می‌کنند.
این آمار را موسسه آماری الب (Elabe) به درخواست شبکه تلویزیونی ب اف ام گرفته است، شبکه‌ای که جنبش ضدسرمایه داری به هیچ وجه با آن همسو نیست.
۷۸ درصد فرانسویان نیز خشونت‌های صورت گرفته در خلال تظاهرات‌های شنبه سیاه را محکوم کردند و این در حالی است که دولت فرانسه از طرفی ضمن اعلان یک فراخوان خواهان گفت و گوی ملی با همه مخالفان شده و از طرف دیگه با بسیج بی سابقه ۸۰ هزار پلیس ضد شورش و نیروی امنیتی و ژاندارم قصد دارد به شدت با تظاهرات شنبه این هفته برخورد کند.
فعالان جنبش ضد سرمایه داری هم فارغ از قیل و قال‌های سیاسی رسانه‌ای در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند ۹ امین شنبه سیاه را به رستاخیز حضور مردم علیه نظام سرمایه داری الیزه تبدیل خواهند کرد.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.