خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آیت الله شاهچراغی: برنامه‌های ترویج و تسهیل ازدواج جوانان در استان سمنان اجرایی شود- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان سمنان گفت: برنامه‌های ترویج و تسهیل ازدواج در استان سمنان اجرایی شود.
شوراي،عمومي،رفع،ازدواج،شاهچراغي،جامعه،استان،سمنان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیت الله سید محمد شاهچراغی در شورای فرهنگ عمومی استان در دفتر امام جمعه سمنان با اشاره به ترویج سنت حسنه ازدواج در جامعه اظهار داشت: بنابر روایات و سفارش رسول اکرم(ص) درباره اهمیت ازدواج، باید این سنت حسنه در جامعه ترویج شود.
شاهچراغی خاطرنشان کرد: تسهیل در امر ازدواج در جامعه احساس می‌شود که نیازمند اقدام مناسب و تشویق جوانان به این امر است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه نکاح از جمله سنت‌های پیامبر اکرم(ص) است که احیای آن در جامعه احساس می‌شود خاطرنشان کرد: شورای فرهنگ‌ عمومی دارای ظرفیت مطلوبی است که باید برای ترویج سنت حسنه ازدواج در استان سمنان از آن بهره برد.
آیت‌الله شاهچراغی توجه به معیشت مردم و رفع نیازهای آنان را خواستار شد و تصریح کرد: محقق کردن این امر افزایش نشاط در جامعه را به دنبال خواهد داشت.
وی با انتقاد از برخی از فرهنگ‌ها و هنجارهای نادرست در استان سمنان خاطرنشان کرد: چاره اندیشی برای معضلات و ناهنجاری فرهنگی برای شرایط فعلی ضروری است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان سمنان با تأکید بر بررسی و رفع مشکلات و معضلات فرهنگی در استان سمنان تصریح کرد: باید با ارائه راهکار مناسب، نسبت به برطرف کردن آنها اقدام کنیم.
آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به اینکه حوزه فعالیت‌های شورای فرهنگ عمومی استانی است بیان کرد: در استان سمنان مشکلاتی از جمله طلاق وجود دارد که باید برای رفع این معضل چاره‌اندیشی کرد و همچنین در این شورا باید تمام مسائل استان را دید و برای رفع این مشکلات چاره‌اندیشی کرد.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.