خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1867390 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

افزایش شادابی در محیط‌های روستایی یکی از راه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه "جشنواره فرهنگی ورزشی دا " در استان یزد برگزار می‌شود گفت: افزایش نشاط و شادابی در محیط‌های روستایی یکی از راه‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
نشاط،ورزشي،اهداف،محلي،روستايي،روستاها،استان،جشنواره،يزد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، مسعود شریعتی در جلسه هماهنگی که جهت برگزاری "جشنواره فرهنگی ورزشی دا " در یزد برگزار شد با بیان اینکه این جشنواره به همت هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی با اجرای بازی‌های بومی محلی، غرفه صنایع دستی، پخت نان و غذای محلی اوایل اسفند ماه سال جاری در یزد برگزار می‌شود اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم این جشنواره را به خوبی در استان برگزار کنیم، یکی از روستاهای یزد را که شرایط و موقعیت مناسبی داشته باشد را انتخاب خواهیم کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تاکید بر اینکه با برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی دا، اهداف بسیاری را در استان دنبال می‌کنیم افزود: ایجاد نشاط و شادابی در بین زنان روستایی در تمامی رده‌های سنی و همچنین افزایش مشارکت زنان و دختران روستایی در برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از مهمترین اهداف این جشنواره است.
وی از دیگر اهداف این جشنواره را آشنایی هرچه بیشتر نسل جدید جامعه با بازی‌ها و آداب و رسوم سنتی عنوان کرد و گفت: توسعه و تقویت ارزش‌های ایرانی، اسلامی منطبق با آیین‌ها و رسوم سنتی و ملی با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی از اهداف این جشنواره است که امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل ممکن آن را اجرا کنیم.
شریعتی با بیان اینکه اجرای برنامه‌های ورزشی و توسعه بازی‌های بومی و محلی می‌تواند زمینه افزایش نشاط اجتماعی در مناطق روستایی را در پی داشته باشد تصریح کرد: تعداد بسیاری از مردم استان یزد در روستاها زندگی می‌کنند که ایجاد انگیزه و شور و نشاط در این محیط‌ها می‌تواند سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح کشور شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه در سطح کشور اگر خوب بنگرید می‌بینید که افراد بسیاری از روستاها توانستند که مقامات کشوری و بین‌المللی کسب کنند اذعان داشت: اگر آموزش و امکانات در روستاها وجود داشته باشد می‌توان از این ظرفیت‌ها به خوبی بهره برد و ورزشکاران مستعد روستاها را در سطح کشور مطرح کرد.
انتهای پیام/ تبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1867390 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.