خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 مهر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عسگری: کاراته کا‌های دنیا فرصت تمرین با ستاره‌های ایران را دارند

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
ملی پوش کاراته گفت: کمپ تمرینی ایتالیا فرصتی برای کاراته کا‌های دنیا است تا با ستاره‌های ایران تمرین کنند.
المپيك،ورزشكاران،پوش،عسگري،كشور،جهاني،حرفه،اميدوارم،آمادگي،پ ...

خلاصه خبر

بهمن عسگری ملی پوش کاراته مردان کشورمان در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد:دومین مرحله اردوی آمادگی تیم خیلی خوب برگزار شد و حضور مربی بدنساز جدید، به افزایش آمادگی ملی پوشان کمک زیادی کرد.
عسگری درباره اینکه آیا در این کمپ تمرینی حریف سنتی او از ایتالیا حور دارد عنوان کرد: دقیق نمی‌دانم که نفرات اصلی تیم ملی ایتالیا در این کمپ حضور دارند یا خیر.
او درباره حضورش در سوپرلیگ کاراته ایران گفت: در مسابقات سوپرلیگ برای تیم دانشگاه آزاد روی تاتامی می‌روم و امیدوارم که تیم ما با کمک کاراته کا‌های جوان و با تجربه خود بتواند مانند سال‌های گذشته عنوان قهرمانی فصل را از آن خود کند.
خوشبختانه در حال حاضر زمان برگزاری مسابقات سوپر لیگ نسبت به ادوار قبلی بهتر شده است و پیش از این که وارد مرحله دوم اردو شویم با حضور در این رقابت ها توانستم آمادگی خودم را محک بزنم و نقاط ضعف و قوتم را پیش از ورود به اردوی تیم ملی شناسایی کنم.
عسگری تصریح کرد: در سال های گذشته مسابقات سوپرلیگ بلافاصله بعد از رقابت های جهانی و آسیایی آغاز می شد که این موضوع باعث افزایش خستگی ملی پوشان بود اما این فاصله زمانی که امسال اتفاق افتاد باعث شد تا ملی پوشان هم با آمادگی بیشتری در رقابت ها شرکت کنند و دچار مصدومیت یا خستگی نشوند.