خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1861271 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

باید برای بخش خصوصی در خراسان رضوی فرش قرمز پهن کرد- اخبار استانها

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
استاندار خراسان رضوی گفت: باید برای بخش خصوصی فرش قرمز پهن کنیم، اگر فرش قرمز پهن شود مطمئن باشیم سرمایه گذاران خواهند آمد.
شوراي،توسعه،اقتصاد،حوزه،جمعه،مشهد،حسيني،آباداني،رزم،فرهنگ،خر ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،علیرضا رزم حسینی امشب در مراسم معارفه خود با حضور وزیر کشور در برج سپید مشهد اظهار داشت:تقدیر الهی این بود که مستخدم دولت باشم اما تفکر بخش خصوصی را هم با خود به این عرصه آوردم.از روز اولی که به کرمان رفتم نیت کردم وقتم را وقف آن استان کنم و امروز هم نیت کرده‌ام وقتم را برای آبادانی خراسان رضوی وقف کنم.
استاندار خراسان رضوی گفت: در حوزه سیاسی، به میانه روی، با حفظ اصول مبتنی بر شعار راهبردی مطابق با قانون اساسی که «ولایت فقیه در راس امور است» کار خواهم کرد.همه مردم این سرزمین ولایت‌مدار هستند و ولایت‌مداری متعلق به گروه خاصی نیست.
توسعه، یکی از شعارهایی است که سعی می‌کنیم آن را در این استان بزرگ و مهم اجرایی کنیم.
رزم حسینی افزود: بنده مهمان شما هستم، مطمئنا مهمان نوازی مردم خراسان رضوی و نمایندگان مجلس فضایی را فراهم می‌کند که بتوانیم برای آبادانی این استان تلاش کنیم.تردید ندارم نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد حضرت آیت‌الله علم‌الهدی و حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی تولیت محترم آستان قدس نیز برای منشور همدلی با فعالان سیاسی همکاری خواهند کرد، این ها مقدمه آبادانی و توسعه است.
وی گفت: البته یک نکته را هم بگویم، اعتقاد دارم استاندار به عنوان رئیس شورای تامین، نماینده حاکمیت است و همه ارکان باید با او همکاری داشته باشند.
باید برای بخش خصوصی فرش قرمز پهن کنیم، اگر فرش قرمز پهن شود مطمئن باشیم سرمایه گذاران خواهند آمد.خدمت آقای علم‌الهدی خواهم رسید و عرض خواهم کرد که ائمه جمعه در نقاط مختلف استان هستند که می‌توانند فرهنگ اقتصادی را ترویج کند.
رزم حسینی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی براساس بیانات مقام معظم رهبری، یک اقتصاد مردمی است گفت: علاوه بر آن، در استان خراسان رضوی با ظرفیت اتاق بازرگانی و موسسات اقتصادی آستان قدس، برای توسعه اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهیم کرد.در حوزه فرهنگ و هنر هم قانون‌گذار به خوبی ضوابط را تعیین کرده، شورای فرهنگ عمومی مسئول این حوزه در استان است و امام جمعه مشهد هم رئیس این شوراست.
نگاه ما تقویت شورای فرهنگ عمومی استان است و فرهنگ و هنر را در چارچوب این شورا تقویت خواهیم کرد.
انتهای پیام/ jبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1861271 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.