سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باید برای بخش خصوصی در خراسان رضوی فرش قرمز پهن کرد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 22:38
استاندار خراسان رضوی گفت: باید برای بخش خصوصی فرش قرمز پهن کنیم، اگر فرش قرمز پهن شود مطمئن باشیم سرمایه گذاران خواهند آمد.
شوراي،توسعه،اقتصاد،حوزه،جمعه،مشهد،حسيني،آباداني،رزم،فرهنگ،خر ...

خلاصه خبر

رزم حسینی افزود: بنده مهمان شما هستم، مطمئنا مهمان نوازی مردم خراسان رضوی و نمایندگان مجلس فضایی را فراهم می‌کند که بتوانیم برای آبادانی این استان تلاش کنیم.تردید ندارم نماینده محترم ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد حضرت آیت‌الله علم‌الهدی و حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی تولیت محترم آستان قدس نیز برای منشور همدلی با فعالان سیاسی همکاری خواهند کرد، این ها مقدمه آبادانی و توسعه است.
رزم حسینی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی براساس بیانات مقام معظم رهبری، یک اقتصاد مردمی است گفت: علاوه بر آن، در استان خراسان رضوی با ظرفیت اتاق بازرگانی و موسسات اقتصادی آستان قدس، برای توسعه اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهیم کرد.در حوزه فرهنگ و هنر هم قانون‌گذار به خوبی ضوابط را تعیین کرده، شورای فرهنگ عمومی مسئول این حوزه در استان است و امام جمعه مشهد هم رئیس این شوراست.