سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بزرگترین سند موفقیت انقلاب تداوم دشمنی آمریکا با ملت ایران است

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 21:50
وزیر کشور گفت: بزرگترین سند موفقیت و پیروزی جمهوری اسلامی ایران تداوم دشمنی آمریکا با ملت ایران است.
سطح،مسئولان،مسائل،بيشترين،كشوري،وحدت،سياسي،منطقه،ادامه،اشاره ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، عبدالرضا رحمانی فضلی چهارشنبه شب در آئین تودیع و معارفه استاندار جدید خراسان رضوی اظهار کرد:با توجه به اینکه در آستانه بهمن ماه و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی قرار داریم ویژگی مشترک و مستمری که در این سال‌ها وجود داشته است، مقابله با رویارویی استکبار جهانی است که از روز نخست انقلاب شاهد آن بوده ایم و در این فراز و فرود‌های چهل ساله مهم‌ترین سند موفقیت و پیروزی ما همین دشمنی آمریکا با ملت ایران است.
دشمن تلاش کرد که دست ما را در منطقه کوتاه کند، اما امروز با قدرت اعلام می‌کنیم که این منطقه نمی‌تواند جولانگاه استعمار باشد.
ایران امروز کشوری تعیین کننده در سطح جهان است
وزیر کشور تاکید کرد: چهل سال با همه توانمندی‌ها و در همه عرصه‌ها به لطف خداوند توانستیم به درخت تناور و تنومندی تبدیل شدیم که باید تداوم داشته باشد و تداوم این راه بسیار مهم است.
امروز بیشترین دغدغه مردم در اقتصاد است.
خراسان را باید در سراسر کشور به عنوان الگو مقاومت و استقامت در شرایط تحریم به همه کشور معرفی کنیم.
کادر سازی در وزارت کشور
وی ادامه داد: برای انتخاب استانداران اکثرا از معاونین وزارت کشور انتخاب شدند و برای جایگزینی این معاونین گفتیم که از فرمانداران استفاده شود و برای جایگزینی فرمانداران توصیه کردیم که از بخشداران انتخاب شوند، یعنی در این ۵ سال یک نظام جایگزین سازی و تربیت نیرو در کشور داشته ایم.
رحمانی فضلی با بیان اینکه وزارت کشور جایگاه تربیت مدیر در سطح کلان و ملی است، افزود: مسئولان وزارت کشور با جنبه‌های گوناگون مدیریتی مواجه می‌شوند.
وزیر کشور با تاکید بر اینکه استانداران ما مدیران کل نگر و چند وجهی هستند، گفت: رشدیان با وجود اینکه از وزارت کشور نبود به سرعت توانست مسائل استان را حل کند و کار‌های ایشان در سطح ملی و وزارت کشور قابل قبول و درخشان است.
خاطره رشیدیان در تاریخ خراسان رضوی ماندگار خواهد ماند.