خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1860770 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

عزل برخی از مقامات شرکت گاز پاکستان به دنبال بحران انرژی

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 21:40
نخست وزیر پاکستان روسای شرکت‌های گاز مصرفی را بر سر قطعی گاز برکنار کرد.
زمستان،عمران،خان،كشور،پاكستان،گاز

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، عمران خان، نخست وزیر پاکستان روز چهارشنبه روسای شرکت‌های خط لوله گاز مصرفی این کشور را به خاطر بحران شدید انرژی در زمستان که موجب قطع مکرر گاز شده است، برکنار کرد.
فواد چودری، وزیر اطلاعات پاکستان که سخنگوی اصلی دولت این کشور است، گفت: عمران خان این تصمیم را بعد از آن اتخاذ کرد که یک کمیته تحقیق دریافت این دو شرکت مسئول این بحران هستند.
از آغاز زمستان، مردم پاکستان که از گاز برای پخت و پز و گرمایش استفاده می‌کنند و نیز کارخانه‌ها و نیروگاه‌های این کشور که بر سوخت اتکا دارند به خاطر فشار اندک گاز یا قطع گاز دچار دردسر شده اند.
کارخانه‌ها و مغازه‌های کراچی نیز که مرکز تجاری پاکستان محسوب می‌شود شدیدا از این مساله ضربه خورده اند و این مساله موجب خطر اخراج کارگران و تهدید زندگی آن‌ها شده است.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1860770 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.