خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بی مهری به آموزش و پرورش در فضای مجازی/ تغییر و تحولات جدید در وزارتخانه طی چند روز آینده

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 21:40
نعمت‌الهی با اشاره به تغییر و تحولات در آموزش و پرورش گفت: در انتصاب جدید، مدیران مقید به اجرای سند تحول بنیادین منصوب می‌شوند.
وزارتي،اجتماعي،وزارت،تلاش،آموزي،حوزه،اجراي،سند،دانش،تحول،بسي ...

خلاصه خبر

قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد؛
تحولات در آموزش و پرورش برای بهبود جایگاه اجتماعی و سیاسی
نعمت الهی از تغییر و تحول در آموزش و پرورش در چند روز آینده خبر داد و تصریح کرد: تلاش داریم با انجام تغییرات، آموزش و پرورش را به جایگاه اصلی خود درعرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی برسانیم.
قائم‌مقام و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌وپرورش بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در جلسه‌ای که با شورای اجتماعی کشور داشتند ۲دستگاه آموزش و پرورش و سپاه پاسداران و بسیج را به دلیل فعالیت‌هایی که انجام دادند، مورد تفقد و تحسین قرار دادند، لذا در بحث ایجاد مودت، وحدت و روحیه مقاومت در دانش آموزان نیازمند همکاری بسیج هستیم.
انتصاب افراد مقید به سند تحول در آموزش و پرورش
قائم‌مقام و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: در انتصابات اخیر آموزش و پرورش تلاش کردیم افرادی انتخاب شوند که انقلابی، مقید به اجرای سند تحول و منویات مقام معظم رهبری و همراه با دولت تدبیر و امید باشند، لذا آموزش و پرورش با این نگاه مدیران را انتخاب می‌کند.