خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 24 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

1200 کانون مساجد آذربایجان غربی مجری برنامه‌های بزرگداشت چهل سالگی انقلاب شدند

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:49
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی از محوریت کانون‌های مساجد 1200 گانه در برنامه‌های چهل سالگی انقلاب و اجرای پویش حفظ سوره فجر در 1100 کانون فرهنگی و هنری مساجد این استان خبر داد.
انقلاب،مساجد،اجراي،فرهنگي،آذربايجان،غربي،طرح،اسلامي،هنري،است ...

خلاصه خبر

آشناسازی نسل چهارم با آرمان‌های انقلاب در مساجد آذربایجان غربی
وی افزود: اجرای طرح ماشین انقلاب با هدف آشنایی نسل چهارم انقلاب با آرمان‌های انقلاب اسلامی، مراسم‌های جشن انقلاب با نوای قرآن در سنگر مساجد، مسابقات بازی‌های رایانه در مساجد و اجرای طرح دابسمش با عناوین و مضامین سرودهای انقلابی به تعداد 900 کانون استان گوشه‌ای دیگر از برنامه‌های کانون‌های مساجد در آذربایجان غربی است.
به گفته مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی اجرای پویش حفظ سوره فجر به تعداد 1100 کانون فرهنگی و هنری مساجد استان، دوره آموزشی هر مسجد یک خبرنگار، شرکت بچه‌های مسجدی در نماز جمعه، افتتاحیه دهه فجر با حضور نمایندگان ادیان الهی در ویژه‌برنامه فجر همبستگی، مسابقات قرآن روستایی عشایری، برگزاری مسابقه فرهنگی یاران انقلاب و اجرای طرح تلاوت نور در کانون‌های مساجد و اهدای ثواب آن به روح پرفتوح حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی در تمامی یک هزار و 200 کانون فرهنگی و هنری مساجد استان از دیگر برنامه‌های مورد اجرا در استان در دهه فجر امسال است.
بزرگداشت مقام حضرت زهرا (س) در 200 کانون مساجد آذربایجان غربی