خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیشترین حجم راه‌های کشور در استان اصفهان است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:34
سرپرست معاونت عمرانی استانداری اصفهان گفت: بیشترین حجم راه‌های کشور در استان اصفهان است.
آران،بيدگل،استان،اصفهان،طرح،كيلومتر،جاده،كاشان،شهرستان،كشور، ...

خلاصه خبر

تکمیل کنارگذر آران و بیدگل به گرمسار در اولویت طرح های راه کشور است�
آراسته با اشاره به اینکه در حوزه راه بیش از 280 کیلومتر راه همسنگ داریم گفت: اولویت طرح های راه سازی شهرستان آران و بیدکل جاده استراتژیک کنارگذر آران و بیدگل و اتصال آن به گرمسار است.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این بازدید گفت: مهمترین طرح در حال احداث این شهرستان در حوزه راه و شهرسازی، جاده مواصلاتی کاشان- آران و بیدگل – گرمسار � است.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل کاهش طول 70 کیلومتری مسیر کاشان – قم – ورامین، تامین امنیت نواحی مرکزی ایران و انتقال بخشی از ترافیک محورهای جنوبی به محورهای پایتخت و شمال کشور را از دیگر مزیت های احداث این جاده مواصلاتی ذکر کرد.
به گزارش تسنیم از کاشان، نشست بررسی مشکلات راه های آران و بیدگل و طرح ملی جاده آران و بیدگل به گرمسار شامگاه پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و سید جواد ساداتی نژاد نماینده کاشان و آران و بیدگل به میزبانی فرمانداری آران و بیدگل در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد که در پایان از این طرح نیمه کاره بازدید کردند.