خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کف زدن برای فیلمی که دیدنش جرم است!

فارس | فرهنگی و هنری | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:31
دومین روز از جشنواره فیلم فجر با بازگشت «خون خدا» شروع شد. سینما استقلال با «دیدن این فیلم جرم است» سانس پایانی هیجان‌انگیزی را برای همه رقم زد و کیومرث پوراحمد بابت دلخوری‌ مخاطبان از به‌کارگیری الفاظ نامناسب در «تیغ و ترمه» عذرخواهی کرد.
فيلم،جشنواره،فجر،سانس،خون،خدا،تختي،سينما،داستان،روز،نابينايا ...

خلاصه خبر

دومین روز از جشنواره فیلم فجر با بازگشت «خون خدا» شروع شد.
ولی در سینمارسانه، دومین روز از فجر ۹۷ با انیمیشن «آخرین داستان» اشکان رهگذر شروع شد.
به گفته کارگردان آخرین داستان با همکاری حدود ۱۰۰۰ نفر به نتیجه رسیده؛ در حالی که گاهی اوقات دستمزد آنها در حد کرایه تاکسی هم نبوده!
و این بی‌مهری مدام نسبت به انیمیشن داستان تکراری است که این بار نصیب آخرین داستان شده است.
اکران جمعه جشنواره فجر ۳۷ برای اولین بار، یک سانس ویژه برای نابینایان اختصاص داده.
فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی روز جمعه ۱۲ بهمن ماه در سانس ساعت ۱۳ سینما بهمن برای نابینایان یک اکران ویژه خواهد شد.
اما داستان به اینجا ختم نشد و شنیده‌ها از تصمیم عوامل برخی دیگر از فیلم‌های جشنواره برای اتخاذ چنین موضعی جهت اعتراض نسبت به فرآیند برگزاری و برنامه‌ریزی‌های این رویدادها حکایت می‌کرد.
این در حالی است که در آیین نامه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، امکان خروج فیلم‌های بخش مسابقه از جشنواره به‌صورت صریح رد شده است.
کیومرث پوراحمد که امسال فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» را در جشنواره فجر دارد، در ابتدای نشست خبری خطاب به اهالی رسانه گفت که کلی الفاظ نامناسب در فیلم داشتیم که آنها تغییر داده شد.