خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رسیدن به قله‌های رفیق علمی حاصل ۴۰ سال تلاش و خودباوری

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:30
غلامی در پیامی به مناسبت آغاز دهه فجر موفقیت‌های ایران در عرصه‌های مختلف علمی طی ۴۰ سال گذشته را تبریک گفت.
اسلامي،ايران،كشور،انقلاب،تلاش،شكوهمند،خودباوري،افتخار،اعتقاد ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، منصور غلامی وزیر علوم به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در پیامی، قرار گرفتن ایران پس از ۴۰ سال تلاش، مجاهدت، صبوری، مقاومت و صدالبته اعتقاد و خودباوری، بر قله‌ های افتخار را دسترنج و ثمره تلاش قشر فهیم و فرهیخته کشور توصیف کرد.
آغاز این انقلاب توأم با از خود گذشتگی، خودباوری و اعتقادات اسلامی مردم و اعتماد کامل ایشان به بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و تداوم آن نیز با اعتقاد و اعتماد مضاعف به مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و اطاعت و فرمان‌پذیری از ایشان، همراه بوده است.
در پایان لازم می‌دانم به نمایندگی از جامعه بزرگ دانشگاهیان کشور، در روزهای پرافتخار و غرورآفرین ایام‌الله دهه مبارک فجر، یاد و خاطره همه شهدا، امام شهدا، شهدای عرصه علمی کشور، دانشمندان و عالمان فقید و همه‌کسانی که در راه پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی گام برداشته‌اند، گرامی داشته و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز این دهه پرعظمت را خدمت مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، مردم شهیدپرور ایران اسلامی و همه خدمتگزاران صدیق و خدوم ملت، عرض تبریک و تهنیت داشت باشم.
امید آنکه در پرتو عنایات حضرت حق‌تعالی و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، توفیق خدمت داشته و شاهد سربلندی بیش‌ازپیش ایران اسلامی باشیم.