خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نماینده ولی فقیه در سپاه: برخی از هنرمندان انقلاب را به خاطر اینکه ابتذال نداشته زیر سؤال می‌برند

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:27
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه برخی به نام هنر به روی سن می‌روند گفت: هنرپیشه‌هایی مأموریت می‌یابند که ارزش‌های انقلاب را زیر سؤال ببرند، آن‌ها انقلاب را به خاطر اینکه ابتذال نداشته زیر سؤال می‌برند.
انقلاب،دشمن،هنر،اسلامي،استكبار،سپاه،ايران،چراكه،پاسداران،تبر ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی صبح امروز در اختتامیه کنگره فرهنگ و هنر سپاه که در تالار اجتماعات مصلی امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد، با اشاره به اینکه دشمنان تمام تلاش خود را کردند تا انقلاب اسلامی ایران به چهل سالگی خود نرسد اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان، نه تنها چهل سالگی انقلاب را جشن می‌گیریم، بلکه پیشرفت‌ها و تنومند شدن را با ذلت دشمن شاهد خواهیم بود.
وی با بیان اینکه پیام این جلسه این است که بگوید انقلاب اسلامی زنده است و چون زنده است، دشمن دارد، ابراز داشت: دشمن می‌داند که یگانه راه ضربه زدن به انقلاب هنر است چراکه استکبار تنها راه نابودی انقلاب بعد از 4 دهه استحاله انقلاب را می‌داند که راهکار آن نفوذ بوده و بهترین راه نفوذ، هنر است.
وی با بیان اینکه تبریز در پیروزی انقلاب در همه صحنه‌ها پیشتاز بوده که این روند آغاز صدرنشینی نیروهای انقلاب در فرهنگ و هنر است خاطر نشان کرد: در سنگر هنر باید تفکر انقلاب، گفتمان مقاومت، ایستادگی، سازش ناپذیری و ارزش‌های انسانی ترویج یابد و در این سنگر نیز دشمن را به عقب برانیم.
هنرمندان با احساس دِین و بدهکاری به ملت و شهدا و هویت اسلام و ایران، افسران مقابله با جنگ نرم باشند، نه اینکه سرباز جنگ نرم دشمن باشیم.
وی خاطر نشان کرد: دشمن می‌خواهد با فشار اقتصادی و تهاجم فرهنگی و هنری و جنگ روانی، این انقلاب را با مشکلات جدی مواجه کرده و برای استحاله انقلاب تلاش کند.