خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 23 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

چرا از دستیار اشرف پهلوی در سینمای طاغوت، در جشنواره فجر تقدیر شد

فارس | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:23
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به افتتاحیه جشنواره فجر و تقدیر از افراد بدسابقه در آن مراسم نشان آن دارد که نفودی‌های فرهنگی و هنری در داخل وزارت ارشاد حضور دارند، گفت: خیلی غمناک است که در جشنواره فجر از دستیار اشرف پهلوی در سینمای طاغوت تقدیر به عمل آید.
سپاه،هنر،مراسم،انقلاب،اسلامي،روز،فجر،كنگره،جشنواره،عاشورا،خر ...

خلاصه خبر

فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: امروز در شهری کنگره سپاه را برگزار می‌کنیم که دیار علامه‌ها، ۱۰ هزار شهید، شهر اولین‌ها از جنس فرهنگ، دیانت، اسلام و شهر شهریار است.
خرم با اشاره به مراسم افتتاح جشنواره فجر، ادامه داد: تمام آثار در این کنگره در بطن انقلاب اسلامی جاری و ساری خواهد شد؛ این جشنواره برای انقلاب و متعلق به این نظام، کشور و ملت است.
فرمانده سپاه عاشورا تصریح کرد: جالب است که هر چهار نفر از این تقدیرشوندگان در هنر سینمای طاغوت از خود آثار گذاشته‌اند ولی از آنها در روز جشنواره انقلاب اسلامی تقدیر شد.
فرمانده سپاه عاشورا با استناد به فرموده امام راحل مبنی بر اینکه شهادت هنر مردان خدا است و این هنر را هنرمندان به ظهور رسانده‌اند، توضیح داد: شاخصه‌های آثار کنگره سپاه عبارت از انسان‌سازی، تعقل، حکمت، تهذیب و نفس زبان فطرت است.
فرمانده سپاه عاشورا خبر داد: در این مراسم میزبان میهمانان بین‌المللی از جمله مسوول الحشدشعبی هستیم.