خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

گلایه لاریجانی از نحوه اجرای خصوصی‌سازی

مشرق | اقتصادی | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:21
لاریجانی با اشاره به اینکه برخی مشکلات در استان ها به واسطه عدم اجرای صحیح اصل 44قانون اساسی رخ داده است، تاکید کرد: گزارش های دریافتی نشان می دهد اصل ۴۴ قانون اساسی به درستی اجرا نشده است.
ماليات،دولت،كشور،قانون،مجلس،الكترونيك،افزوده،ارزش

خلاصه خبر

لاریجانی با بیان اینکه زمانی می توانیم از فرار مالیاتی جلوگیری کنیم که دولت الکترونیک را راه اندازی کنیم، افزود: در حال حاضر زیرساخت های دولت الکترونیک راه اندازی شده و هر بخشی در آن سرمایه گذاری کرده است، دولت الکترونیک باید در سال آینده شکل بگیرد، اگر بتوانیم یک سال در پرداخت مالیات تولیدکنندگان تنفس اعلام کنیم، قطعاً آن را انجام می دهیم، هر چند یکی از مسائل ما این است که کشور با مالیات اداره شود.
وی با اشاره به اینکه اصل 44 قانون اساسی در کشور به درستی اجرا نشد و برخی مشکلات در استان ها به واسطه عدم اجرای صحیح این قانون رخ داده است، تاکید کرد: به جای پرداخت بدهی های دولت، شرکت ها را واگذار کردند که به اعتقاد من باید یک بار دیگر خصوصی سازی صورت بگیرد، گزارش های دریافتی نشان می دهد که اصل 44 قانون اساسی به درستی اجرا نشده است.