خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امروز اسم ایران قبل از اسم ابرقدرت‌ها می‌آید

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:15
سردار یزدی گفت: دشمنی که تا دیروز به دنبال تجزیه کشورمان بود، اما امروز نگران این هستند که چه‌طور مانع گسترش قدرت انقلاب اسلامی شود و چگونه مانع به الگو تبدیل شدن آن باشند.
امام،تفكر،خميني،اسلامي،راحل،يزدي،سپاه،فرمانده،ره

خلاصه خبر

فرمانده سپاه تهران در مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن:
به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در مراسم گلباران جایگاه جلوس امام خمینی (ره) که پیش‌ازظهر امروز جمعه 12 بهمن ماه در قطعه ۱۷ بهشت زهرا (س) برگزار شد، گفت: امام راحل نشان داد که شاخص‌های ما با شاخص‌های گذشته متفاوت است و ایشان نشان دادند که اگر تفکر انقلابی وجود داشته باشد، می‌توانیم انقلاب اسلامی را به سایر ملل دنیا صادر کنیم.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: شهدا نشان دادند که برای رسیدن به آرمان‌های امام راحل ایستاده‌ایم و ارزش ایستادگی هم دارد.
یزدی با بیان اینکه امروز الگوی ما شهدایی مانند شهیدحججی هستند، گفت: پس از گذشت ۴۰ سال به شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی متعهد می‌شویم که پای آرمان‌هایمان همچنان ایستاده‌ایم و تمام تلاش خود را برای دست‌یابی به آرمان‌ها به کار می‌گیریم.