خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

‌باند دوم بزرگراه ارومیه به مرز ترکیه به بهره‌برداری می‌رسد

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:13
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی از دو قطعه باند دوم بزرگراه ارومیه-نازلو-سرو که مرکز استان را به مرز ترکیه متصل می‌کند به بهره‌برداری می‌رسد.
كيلومتر،روستايي،ريال،مساحت،افتتاح،عمليات،آغاز،مترمربع،شهرستا ...

خلاصه خبر

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در دهه دوم بهمن 97 طرح احداث باند دوم محور ایواوغلی-خوی به طول چهار کیلومتر، خانه محله جمشیدآباد به مساحت 5٢5 مترمربع در شهرستان خوی نیز افتتاح شده و عملیات اجرایی انتهای محور خوی ‌-فیرورق به طول 800 متر و با اعتبار 16 میلیارد ریال آغاز شده و پروژه سالن تشریح در شهرستان خوی نیز با اعتبار سه میلیارد و 200 میلیون ریال انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: در همین ایام طرح‌های تکمیل عملیات چهار خطه شدن محور میاندوآب به شاهین‌دژ به طول دو کیلومتر و 700 متر و احداث باند دوم بزرگراه میاندوآب-مهاباد به طول سه کیلومتر و 700 متر در شهرستان میاندوآب نیز به همراه مرکز جامع سلامت "قره‌ورن" میاندوآب افتتاح می‌شوند.
به گفته مبارک قدم 10 کیلومتر راه روستایی در سلماس، 13 کیلومتر راه روستایی در مهاباد و یک‌کیلومتر در شهرستان اشنویه به انضمام پنج کیلومتر در ماکو و هفت کیلومتر راه روستایی در شهرستان بوکان نیز جزو پروژه‌های قابل بهره‌برداری در دهه فجر 97 است.