خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شورای پنجم می تواند آغازگر تحول در شهر هوشمند باشد

مهر | اجتماعی و حوادث | جمعه، 12 بهمن 1397 - 12:11
رییس کمیته اقتصادی و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران گفت:موضوع هوشمندسازی می‌تواند به‌اطلاع‌رسانی شهروندان از حقوقشان کمک کند و شفافیت، سالم سازی و رضایت شهروندان را به همراه داشته باشد.
شهر،هوشمند،تهران،كارگروه،موضوع،حوزه،فن،شهرها،اظهار،اطلاعات،ه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، کارگروه شهر هوشمند کلانشهرها به میزبانی شهر تهران برگزار شد و اعضای این کارگروه با حضور در مرکز ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مرکز کنترل ترافیک شهر تهران، پروژه های شهر هوشمند منطقه ۲ شهرداری تهران و رصد خانه تهران از نزدیک در جریان فعالیت های شهر تهران در حوزه هوشمند سازی شهر قرار گرفتند.
سید محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران که ریاست این کارگروه را بر عهده داشت در جمع بندی این بازدید گفت: پیامی که این بازدید می تواند برای اعضای این کارگروه داشته باشد این است که می توانیم موضوع شهر هوشمند را در کلان شهر ها آغاز کنیم و شاهد این اتفاق در شورای پنجم باشیم.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: شهرتهران در برنامه سوم توسعه به خوبی به موضوع شهر هوشمند پرداخته است.
حدود یک سوم این برنامه به موضوع شهر هوشمند اشاره شده است و می توان گفت که شورای شهر تهران در این موضوع کار بزرگی را انجام داده است.