خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: قدرت موشکی سایه تهدید را از کشور برداشته است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:57
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: برجام سایه تهدید و جنگ را از کشور برنداشته بلکه تهدیدات امنیتی کشور را بیشتر کرده است، آن چیزی که سایه تهدید از کشور را برداشته قدرت بالستیکی و موشکی است.
كشور،اسلامي،مشكل،انقلاب،مجلس،شوراي،دولت،ايران،كميسيون،نظام،ا ...

خلاصه خبر

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخنان اخیر برخی مسئولان در وجود روحیه استبداد در بین مسئولان ارشد نظام گفت: طبق گزارش کمیسیون دیوان محاسبات دولت 47 درصد قانون بودجه کشور را زیرپاگذاشته است، اگر استبدادی در کشور بود با این تخلف آشکار دولت برخورد می‌شود.
وی ابراز کرد: برجام سایه تهدید و جنگ را از کشور برنداشته بلکه تهدیدات کشور را نیز بیشتر کرده است، آن چیزی که سایه تهدید را از کشور برداشته قدرت بالستیکی و موشکی کشور است.
مشکل امروز مردم پالرمو نیست، گفته بودند با اجرای برجام تمام تحریم‌ها به‌صورت یک مره برداشته می‌شود درحالی‌که امروز اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است، وزیر خارجه با صراحت در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که هیچ‌کس نمی‌تواند در برابر رفع مشکلات اقتصادی کشور با اجرای معاهده پالرمو تضمینی به ملت ایران دهد.
آزادی سران فتنه دغدغه ملت ایران نیست مشکل معیشت مشکل اصلی مردم است.
رئیس کمیسیون هسته‌ای مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از توطئه‌های دشمنان برای زمین‌گیر کردن انقلاب اسلامی تصریح کرد: ایجاد جنگ‌های نیابتی و تشکیل گروهک‌های تروریستی از آخرین نمونه‌های نقشه‌های شوم استکبار جهانی در مقابله با نظام اسلامی بود.