خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اتاق بازرگانی بدون زیرساخت نمی تواند نقش ایفا کند

مهر | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:47
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: اتاق بازرگانی بدون وجود زیرساخت و شرایط لازم نمی توان برای حضور بخش خصوص و توسعه استان نقشی ایفا کند.
پروژه،استان،خراسان،شمالي،شجاعي،توسعه،ادامه،تعاون،متعلق،گردشگ ...

خلاصه خبر

استاندار خراسان شمالی در ادامه به نقش بسیار مهم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توسعه استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه در قانون اساسی از بخش تعاون غفلت شده باوجود اینکه در بحث اشتغال پایدار بسیار تاثیر گذار است.
وی در ادامه بخش کشاورزی، گردشگری و صنعت و معدن را سه حوزه پیشران در توسعه خراسان شمالی اعلام کرد و گفت: باتوجه به اینکه نیمی از مردم استان ساکن روستا هستند باید زمینه تولید محصولات کشاورزی را افزایش دهیم که این امر علاوه بر ماندگاری روستاییان در منطقه خود به توسعه اقتصادی استان نیز کمک خواهد کرد.
شجاعی اظهار کرد: از این تعداد پروژه، ۲۴۴ پروژه مربوط به بجنورد، ۱۴۸ پروژه مربوط به اسفراین، ۹۲ پروژه متعلق به شیروان، ۹۳ در مانه و سملقان، ۹۳ پروژه مربوط به گرمه، ۷۲ پروژه متعلق به جاجرم، ۱۲۶ پروژه مربوط به فاروج و ۱۱۵ پروژه متعلق به شهرستان راز و جرگلان است.