خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

‌‌روایت آیت‌الله ناصری از سه مرحله پیروزی انقلاب؛ امام خمینی(ره) انقلاب را در پاریس جهانی کرد‌

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:44
آیت الله ناصری یزدی که در طول سال‌های تبعید حضرت امام خمینی(ره) همراه ایشان بوده، به بیان سه مرحله پیروزی انقلاب به رهبری حضرت امام خمینی(ره) پرداخت.
امام،انقلاب،ايران،خميني،ره،حكومت،شاهنشاهي،ناصري،يزدي،يزد،باز ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی اظهار داشت: این موضوع واقعا در باور امام خمینی(ره) بود که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب خدایی است و خداوند کارهای این انقلاب را درست می‌کند.
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: با این وجود مشیت خداوند به این موضوع نبود و امام خمینی(ره) به دنبال اصلاح حکومت شاهنشاهی نبود بلکه به دنبال بهبود فعالیت‌ها بوده است.
وی روند حرکتی امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب را به سه بخش تقسیم‌بندی کرد و گفت: پایه‌ریزی انقلاب را امام خمینی(ره) در ایران انجام داد و شروع حرکت و قیام‌های علیه نظام شاهنشاهی در سال 42 انجام شد.
ناصری یزدی افزود: الان وظیفه همه ما این است که ببینیم در قبال این انقلاب و تمام سختی‌هایی که امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و همه افرادی که جان خود را برای پیروزی انقلاب گذاشتند چه باید انجام دهیم و به این تکلیف عمل کنیم.