خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 25 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برپایی نمایشگاه «مدرسه تمدن‌ساز»+فیلم روایت‌گری دانش‌آموزان

فارس | اجتماعی و حوادث | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:44
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور از برپایی جشنواره دانش‌آموزی «مدرسه تمدن‌ساز» در مدارس متوسطه اول و دوم در دهه دهه‌فجر خبر داد.
مدرسه،انقلاب،اسلامي،دستاوردهاي،نمايشگاه،كشور،بسيج،كانال،چهل، ...

خلاصه خبر

عمار عطاپور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره جشنواره دانش‌آموزی مدرسه تمدن‌ساز ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار کرد: بسیج دانش‌آموزی به منظور آشنایی نسل آینده‌ساز کشور با دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین عظمت این حرکت مقدس و با هدف تحقق شعار محوری «دانش‌آموز انقلابی، مدرسه انقلابی» به برنامه‌ریزی جهت اجرای نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در مدارس کشور تحت عنوان «مدرسه تمدن ساز» اقدام کرده است.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه «ایجاد امید در دل دوستداران انقلاب و نظام اسلامی و به‌وجود آوردن یأس در دل دشمنان و بدخواهان»، «نمایش کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران»، «مقابله با تهدیدات و تبلیغات مسموم دشمنان نظام اسلامی»، «تبیین پیشرفت‌ها و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی و ترسیم چشم‌انداز امیدوارانه آینده انقلاب» و «ترویج نگاه تمدنی در نسل آینده ایران اسلامی و ترسیم وظایف دانش‌آموزان در تداوم مسیر تمدن‌سازی انقلاب» است.
فیلم روایت‌گری دانش‌آموزان درباره دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب