خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وابستگی ارزی خود را کاهش دهید

ایسنا | اقتصادی | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:44
وزیر راه و شهرسازی به فعالان اقتصادی توصیه کرد که با کاهش وابستگی خود به ارز، موجبات افزایش سهم ایران در بازارهای جهانی و نیز پایداری اقتصاد و تولید را رقم بزنند.
ايران،اسلامي،انقلاب،اقتصادي،شهرسازي،امام،وزير،ادامه،دشمنان،و ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، همچنین وزیر راه و شهرسازی در مراسم ویژه گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن با اشاره به این‌که هر ساله این لحظات را جشن می‌گیریم و خاطرات را مرور می‌کنیم، گفت: ما در این روز با آرمان‌های امام راحل پیمان می‌بندیم و اعلام می‌کنیم که راه ایشان ادامه دارد.
اساس جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران بر تقواست و آنچه به تقوا بنا نهاده شده باشد ابدی خواهد بود و ما همواره باید خود را در پیشگاه الهی ببینیم و برای اهداف جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.
وی ادامه داد: دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، توطئه‌های ریز و درشتی را مدنظر قرار داده و اجماع جهانی و شبه‌جهانی انقلاب را به وجود آورده است.
امام خمینی (ره) با سلطه مقابله کرد و هدف انقلاب اسلامی ایران سلطه‌ستیزی بود؛ بنابراین اگر بنا بود سلطه‌پذیر باشیم نیازی به انقلاب احساس نمی‌شد و دلیلی برای تقدیم هزاران شهید نبود.