خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آل‌هاشم: ایران انقلابی از ژاندارم آمریکا در منطقه به قدرت برتر جهانی تبدیل شده است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:44
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف مردم در این انقلاب عزت طلبی و استقلال خواهی بود. ایران در دوران طاغوت، ژاندارم آمریکا در منطقه بود ولی امروز ایران در منطقه و جهان با اقتدار می‌درخشد.
انقلاب،اسلامي،امام،دستاوردهاي،دين،پيروزي،جهان،هنر،اشاره،ايرا ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه برخی خواستند انقلاب اسلامی را با سایر انقلاب‌ها مقایسه کنند ولی این انقلاب تفاوت بسیاری با سایرین دارد افزود: موتور محرکه انقلاب ما، اسلام بوده و رهبری آن برعهده یکی از مردان کم نظیر تاریخ، حضرت امام خمینی (ره) بود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به احیای فرهنگ و هنر اسلامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد: بعد از انقلاب در قالب‌های هنری مختلف هنر اسلامی بروز و ظهور داشت.
هنر مردمی که انتقال دهنده ارزش‌های فرهنگی انقلاب بود، ترویج یافت و با موضوعات سیاسی و انقلابی برای ترویج و تبلیغ انقلاب اسلامی مردمی تلاش کرد.
وی به ثمر رسیدن انقلاب را مرهون وحدت و همدلی و پیروی از امام خمینی (ره) دانست و گفت: تداوم انقلاب نیز نیازمند همین عوامل بوده و به دلیل گستردگی ترفندهای دشمنان، نیاز به تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه‌ای عزیز است تا در سایه وحدت و همدلی حول محور ولایت و پیروی از انقلاب، شاهد رشد و شکوفایی انقلاب در جهان باشیم.