خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 20 مرداد 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجتماع عظیم دختران انقلاب در میدان امام حسین(ع)

فارس | اجتماعی و حوادث | جمعه، 12 بهمن 1397 - 11:36
اجتماع عظیم دختران انقلاب روز پنجشنبه در میدان امام حسین(ع) با حضور پرشور دختران و پسران انقلاب برگزار شد.
حجاب،مراسم،شهيد،خواهر،پناهيان،تقدير،همراه،خانواده،مداحي،دشمن ...

خلاصه خبر

این استاد دانشگاه با اشاره به نظرسنجی‌های صورت گرفته از جوانان درباره حجاب خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ درصد جوانان در یک نظرسنجی گفتند نمی‌توانیم حجاب نداشته باشیم.
دشمنان همان دشمنان آزادی و رفاه ما هستند، دشمنان حجاب و عفاف سرزمینمان هستند، به همین علت حجاب امروز فراتر از ابعاد معنوی و دینی و انسانی و خانوادگی به عنوان سنگری محکم مامن امنیت جامعه است.
حجاب امروز ما واقعا یک اعجاز الهی است، زیرا ما آن طور که باید تبلیغی از زیبایی‌های آن را ندیده‌ایم، بعضی‌ها با مسخره کردن حجاب رای جمع می‌کنند، زمانی کاریکاتوری از حجاب درست کردند تا بطن حجاب را در جامعه زیر سوال ببرند، هیچ اقدامی علیه حجاب به اندازه اقدامات برخی از سیاست مدارانمان در این باب نیست.
این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: ما در حال مبارزه نرم با دشمنانمان هستیم و در آن تنهاییم، حجاب امروز و اعجاز امروز ایران از حجاب و چادر‌های دختران بنی هاشم و از داخل کوچه‌های مدینه و خانه فاطمه (س) به اینجا رسیده است.
حجت‌الاسلام پناهیان در پایان با اشاره ایام فاطمیه خاطرنشان کرد: خداوندا این نهاد معنویت را به سر منزل توفیق با حجاب فاطمی برسان.
تقدیر از خانواده شهدا در مراسم اجتماع عظیم دختران انقلاب